Daginzicht agenda deel 2 2025 Daginzichtagenda 2025 - 2e halfjaar Daginzichtagenda 2024 - 2e halfjaar Daginzichtagenda 2025 - 2e halfjaar - pictogrammen Daginzichtagenda 2025 - 2e halfjaar - stickers
Daginzicht agenda deel 2 2025 Daginzichtagenda 2025 - 2e halfjaar Daginzichtagenda 2024 - 2e halfjaar Daginzichtagenda 2025 - 2e halfjaar - pictogrammen Daginzichtagenda 2025 - 2e halfjaar - stickers
Daginzicht agenda dementie 2025 - 2e halfjaar
25 Reviews | Review toevoegen
Prikkelarme agenda voor de maanden juli t/m december 2025 met makkelijk leesbaar lettertype, een dag per pagina en drie schrijfvelden: één voor de ochtend, middag en avond.

Standaard levertijd

1 - 3 werkdagen

€ 19,95
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Prikkelarme daginzicht agenda voor een duidelijke dagindeling

Al 11 jaar is de Daginzicht-agenda de toonaangevende, prikkelarme agenda, ontwikkeld door en voor ouderen. Aanbevolen door artsen, ergotherapeuten en zorgverleners, biedt deze Nederlandse agenda structuur en overzicht voor mensen met dementie, niet-aangeboren hersenletsel (NAH), autisme en een licht verstandelijke beperking (LVB). Met een duidelijke indeling per dagdeel—ochtend, middag en avond—helpt de agenda gebruikers zich te concentreren op vandaag, zonder afleiding van gisteren of morgen. Dit bevordert rust en structuur in het dagelijks leven.

Ontwikkeld in samenwerking met zorgprofessionals en mantelzorgers

De daginzicht dgenda is ontwikkeld in nauwe samenwerking met gebruikers, mantelzorgers en zorgprofessionals zoals artsen en ergotherapeuten. Dit resulteert in een hulpmiddel dat optimaal aansluit bij de behoeften van mensen met dementie en hun verzorgers.

Agenda per dag – helder overzicht en geheugensteuntje

Voor mensen met geheugenproblemen kan een agenda een waardevolle ondersteuning bieden. De Daginzicht Agenda helpt niet alleen om afspraken en activiteiten bij te houden, maar biedt ook visuele ondersteuning en rust in de dagelijkse planning. Elke dag is op één pagina weergegeven en heeft een unieke kleur – blauw voor maandag, geel voor dinsdag, groen voor woensdag, enzovoort – wat bijdraagt aan herkenbaarheid en oriëntatie.

Bijzonderheden van de daginzicht agenda dementie 2025

  • Voorbeeld agenda dementie 2025Prikkelarm ontwerp: Geen hoofdletters, plaatjes of drukke illustraties; alleen heldere, functionele kleuren zonder vermelding van feestdagen.

  • Grote letters en hoog contrast: Speciaal geschikt voor mensen met verminderd zicht of een leesbril.

  • Dagindeling per pagina: Met aparte schrijfvelden voor ochtend, middag en avond, wat helpt om elke dag overzichtelijk in te delen.

  • Unieke kleuren per dag: Elke dag is voorzien van een herkenbare kleur, wat helpt bij de oriëntatie en het onderscheid tussen de dagen.

  • Pictogrammen voor visuele ondersteuning: De agenda bevat 29 veelvoorkomende pictogrammen, zoals voor de dokter, familiebezoek, boodschappen en meer. Deze stickers ondersteunen gebruikers die visueel zijn ingesteld en maken het plannen nog eenvoudiger.

  • Wire-o binding: Makkelijk open te slaan op de dag van vandaag; kan volledig worden omgeslagen om alleen de huidige dag in zicht te hebben.

  • Handzaam formaat: Compact A5-formaat, met stevig 120 grams papier dat goed beschrijfbaar is en niet doordrukt

Waarom de daginzicht agenda? Een ideaal hulpmiddel voor mantelzorgers en zorgprofessionals

Deze agenda is niet alleen ontworpen voor de gebruiker, maar ook als ondersteuning voor mantelzorgers. De overzichtelijke dagstructuur en pictogrammen maken het een ideaal hulpmiddel om samen met uw naaste of patiënt de dag te plannen. De agenda kan bovendien gebruikt worden als communicatiemiddel tussen mantelzorgers, familieleden en zorgprofessionals, om een gezamenlijke aanpak van de zorg mogelijk te maken.

Kenmerken en specificaties van de daginzicht agenda 2025

  • Prikkelarm ontwerp voor minder afleiding en meer focus.

  • Dagindeling in ochtend, middag en avond; elk met ruime schrijfruimte.

  • Unieke dagkleuren voor makkelijke herkenbaarheid.

  • Inclusief pictogramstickers voor veelvoorkomende afspraken en taken.

  • Geschikt voor mensen met dementie, NAH, ASS en LVB.

  • Handzaam A5 formaat, gemaakt van stevig 120 grams papier.

  • Verpakt per half jaar: deel 2 van juli tot december.

Praktische ondersteuning met pictogrammen

Beelden kunnen een krachtige ondersteuning zijn voor mensen met dementie. De daginzicht agenda bevat 29 verschillende pictogramstickers, zoals voor het bezoek aan de dokter, een koffiepauze of boodschappen. Mantelzorgers kunnen deze stickers samen met hun naaste in de agenda plakken om belangrijke activiteiten eenvoudig en visueel aantrekkelijk te maken. Met de Daginzicht Agenda 2025 biedt u uw naaste rust, overzicht en structuur. Ideaal voor dagelijks gebruik en speciaal ontwikkeld voor mensen met geheugenproblemen die baat hebben bij een heldere en eenvoudige dagplanning. Daarom hoort bij de daginzicht-agenda een mapje met stickervellen waarop 30 verschillende pictogrammen te vinden zijn. Met deze pictogram-stickers kunnen veelvoorkomende activiteiten eenvoudig in de agenda worden ‘genoteerd’. Ieder vel bevat 15 dezelfde pictogramstickers.


Aanwezig in de stickerset: apotheek, audicien, bellen, bezoek, boodschappen, dagbesteding, dokter, douchen, ergotherapie, eten, familie, feest, fysiotherapie, hobby, kapper, kerk, koffie/thee, opticien, pedicure, schoonmaken, sport en spel, tandarts, taxi, thuiszorg, tijd, uitstapje, voorstelling, vuilnis, ziekenhuis.

Wire-o binding

Wanneer 2 dagen in zicht te verwarrend is: sla de bladzijde helemaal naar achteren om en er is maar 1 dag in zicht.

Sorteren op:

Review toevoegen
Anja - 07-10-2023 19:32

Duidelijk, geen poespas!

Anneke - 04-10-2022 05:44

Ben er heel blij mee.Was altijd het overzicht kwijt. Werd er zenuwachtig van. Nu niet meer.

Ghislaine - 27-09-2022 09:16

Echt super! Overzichtelijk, stevig en wordt nu ook half als dagboek gebruikt. De volgende bestelling staat al weer gepland. :-)

MC Muller - 24-09-2022 10:45

Wat een verademing! Eindelijk een rustige overzichtelijke agenda. Per dag en per dagdeel. TOP. En geen extra prikkels. Mijn zus van 82 is er ook heel blij mee. Dus ik ook! Hartelijk dank!

H V d Steeg--Noorderrijk - 31-08-2022 15:25

Dag dames het daginzicht boek werkt goed mooi dat het zo kon groet Frank en Willy de Ruiter Nunspeet
Dochter van H v d steeg noorderijk

Wendy - 01-10-2021 09:48

Al weer een goed product van de dementie-winkel. De handige dag agenda.
Mijn moeder woont in een verpleeghuis , heeft alzheimer en is 95 jaar.
Op aanraden van de verzorgende deze agenda aangeschaft om het dagoverzicht helder en duidelijk te maken.
De stickers , 1 bladzijde per dag , verdeeld in ochtend,middag,avond maken alles nog duidelijker en overzichtelijker.
Mijn moeder vult ook dingen in als wat voor weer het is, wie er langs geweest is en wat ze gegeten heeft.
Een hele grote aanrader!!!!

Chris - 22-09-2021 10:55

Super agenda ! Mama is beginnend dementerend (91) en woont nog zelfstandig, voorlopig althans. Het maakt het niet makkelijker dat we op 120 km afstand wonen, maar ze heeft een super buurvrouw die het tot nu toe nog ziet zitten om soms even bij te springen. Elke week gaan we langs met de boodschappen en vullen we de agenda in met zaken die de volgende week gepland zijn. Zelf gebruikt mama de agenda als een dagboek: handig voor als het geheugen haar weer eens in de steek laat.
Tip: voorzie een soort bladwijzer, want ze wil haar boek altijd netjes dichtgeklapt hebben, dus soms is het wat zoeken naar de juiste dag.

Annemarie - 26-09-2020 09:54

Hallo wat fijn te horen dat de agenda bij anderen goed bevalt. Ik ben er zelf ook weg vooral ivm structuur maar mijn lieve moeder heeft meer overzicht van de week nodig en blijft dus bladeren van voren naar achteren en andersom.
Zoveel mensen zoveel wensen.

m.a.a. van winden - 30-08-2019 12:38

Heb de agenda aangeschaft voor mijn vader, hij gebruikt hem dagelijks en het maakt alles voor hem veel overzichtelijker. Jammer dat jullie niet ook een zakformaat hebben, die neemt hij nl dagelijks overal mee naar toe in de borstzak van zijn overhemd.

Ellen - 19-08-2019 21:11

Prima hulpmiddel

Adrienne - 21-07-2019 12:07

prima hulpmiddel.

Jose - 22-05-2019 14:58

Dagagenda gekocht op aanraden van de verzorgende. Mijn vader kan er beter mee werken omdat het overzichtelijker voor hem is.

Petronella - 17-05-2019 17:08

Fijne agenda. Door het handige ringsysteem ligt er maar één dag in beeld. De dag is opgedeeld in ochtend-middag-avond, wat het heel overzichtelijk maakt.

Jolanda - 24-10-2018 14:20

Mijn dementerende peettante is erg blij met de overzichtelijke agenda. Door het formaat goed vindbaar.
Agenda is inclusief verzendkosten aan de prijzige kant. Wij zijn hem pas in september op het spoor gekomen en gebruiken dus maar 4 van de 6 maanden.

marieke - 21-10-2018 12:15

Fijne overzichtelijke agenda.
Heeft alle andere briefjes, kalenders en memo 's overbodig gemaakt.
Door het formaat ook altijd goed te vinden.

Sonja - 05-10-2018 21:25

Mijn moeder is er dol blij mee. Zeer overzichtelijk en genoeg ruimte om eventueel notities te maken. Zéker een aanrader!

Lotte van der Meer - 10-09-2018 16:38

De pictogramstickers gebruiken we (nog) niet.
De agenda is niet handig mee te nemen (daar gebruikt mijn moeder ook nog een andere kleinere agenda voor en dat helpt niet bij het overzicht).
Wel heel handig de dagen om te draaien in de ringband. Geen gezoek naar huidige datum met de Kalenderklok (ook van jullie) er vlakbij en de routine om voor het slapen gaan de volgende dag om te draaien.
Voor 'Contacten' een ander systeem (kaartjes in een alfabetisch-bakje), anders moet je telkens overschrijven.
Fijne onderverdeling in dagdelen.
Prijzig voor de resterende 4 maanden gebruik door vakantie-stop bij jullie.



Anoniem - 01-09-2018 09:25

Heldere agenda..ik heb wel voor mijn moeder een magnetische bladwijzer toegevoegd zodat zij weet dat waar die zit , de dag van vandaag is. De agenda helpt bij het overzicht houden.

Anoniem - 16-08-2018 15:52

Overzichtelijke agenda en fijn dat je door de ringband op alle pagina’s makkelijk kunt schrijven. Misschien is het nog iets om een touwtje aan de agenda te maken die kan dienstdoen als een boekenlegger. Zodat de agenda op de goede dag blijft liggen als er bij de contactpersonen wordt gekeken.

Karen - 16-11-2017 22:16

Erg overzichtelijk. Veel ruimte om activiteiten op te schrijven. Fijn verdeeld in ochtend-middag-avond.

Anoniem - 18-10-2017 13:11

De agenda geeft rust. Er is voldoende schrijfruimte om aantekeningen bij de geplande activiteiten te maken. Eén dag per pagina werkt goed. Ik gebruik de agenda wel in combinatie met een klok met aanduiding van de dag en datum, omdat mijn moeder niet kan onthouden welke dag het is en ik niet steeds aanwezig ben dit haar te vertellen.

Hetty van Vugt - 13-10-2017 14:44

Onlangs mocht mijn man bij u in Huizen een daginzichtagenda ophalen omdat we zo dichtbij in Naarden wonen. De agenda was bedoeld voor mijn moeder van bijna 92 die erg in de war raakte door haar Koningshuis agenda. Jullie daginzichtagenda is het ei van Columbus. Mijn moeder en wij als kinderen zijn er zo blij mee en enthousiast over. We vonden het leuk dat jullie even te laten weren. Ook heb ik een vraag en wel :vanaf wanneer kunnen wij de agenda december tot en met juli 2018 bestellen. Ik hoor graag van jullie. Hartelijke groet Hetty van Vugt.

Anoniem - 11-08-2017 12:30

Ik vind hem handig en duidelijk. Maar voor mijn man waar ik hem voor aangeschaft heb kan er niet mee omgaan.

annet - 08-08-2017 13:50

De agenda doet wat hij belooft: geeft overzicht en rust

Somme - 21-06-2017 18:58

Fijne hanteerbare agenda. Bijzonder overzichtelijk.
Jammer, dat je elk half jaar de contacten/adressen opnieuw moet invullen.
Handig zou zijn wanneer je deze in kon voegen in het nieuwe half jaar.