Het onteingende brein - Zelfs bij dementie of Alzheimer verdwijnt je identiteit nooit helemaal. Verhelderend en troostrijk boek Het onteingende brein - Zelfs bij dementie of Alzheimer verdwijnt je identiteit nooit helemaal. Verhelderend en troostrijk boek
Het onteingende brein - Zelfs bij dementie of Alzheimer verdwijnt je identiteit nooit helemaal. Verhelderend en troostrijk boek Het onteingende brein - Zelfs bij dementie of Alzheimer verdwijnt je identiteit nooit helemaal. Verhelderend en troostrijk boek
Het onteigende brein
0 Review | Review toevoegen
Zelfs bij dementie of Alzheimer verdwijnt je identiteit nooit helemaal. Verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat.

Standaard levertijd

3 werkdagen

€ 24,99
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Waarom en voor wie

'Het onteigende brein' van Jules Montague is een aangrijpend, verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat, voor liefhebbers van Oliver Sacks en Irvin Yalom. Wat gebeurt er met de menselijke geest als herinneringen verloren gaan en mensen de greep op de werkelijkheid verliezen door dementie, parkinson, alzheimer, verslaving of ernstige slapeloosheid? Zijn we dan onszelf nog wel of worden we iemand anders?

  bestellen  

Aan de hand van voorbeelden uit haar eigen praktijk gaat de Britse neuroloog Jules Montague in 'Het onteigende brein' op zoek naar antwoorden op wezenlijke vragen over ons geheugen, onze persoonlijkheid en onze identiteit. Het werk van Jules Montague is verwant aan dat van grootheden als Oliver Sacks en Irvin Yalom, maar in haar meeslepende literaire stijl en oneindige compassie is ze volkomen uniek. Al lijken haar patiënten soms nog zo ver weg, Montague blijft zoeken naar herkenning. 'Het onteigende brein' is een boek dat je lang bijblijft en dat je keer op keer kunt herlezen.

Over Jules Montague

Jules Montague studeerde geneeskunde aan Trinity College in Dublin, en werkt als neuroloog afwisselend in Londen, Mozambique en India. Montague publiceert haar medisch-literaire werk in onder meer The Guardian en The Independent.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Boekfilters

Soort publicatie
Informatief
Agenda's en kalenders
Dichtbundel
Ervaringsverhalen
Kijkboek
Kinder- en prentenboeken
Knutselboek
Roman
Tijdschriften
Voorleesboek
Thema's
Activiteiten en beweging
ADL en PDL
Alzheimer
Anneke van der Plaats
Bouwen en inrichten
Cognitieve gedragstherapie
Complementaire zorg
Contact maken
Dag- en tijdsbesteding
Dagelijkse zorg
Diagnostiek
Herinneringen ophalen
Jongdementie
Kleurboek
Leiderschap
Lerend vermogen
Mantelzorgen
Muziek
Omgaan met dementie
Omgaan met levenseinde
Omgevingszorg
Palliatieve zorg
Parkinson
Spiritualiteit
Verstandelijke beperking
Voeding & Diëtiek
Wetenschap
Zingeving
Zintuigen prikkelen
Uitvoering
Hardcopy
E-book

Boekgegevens

ISBN
9789026344862
Auteur
Jules Montague
Kaft
Paperback
Uitgeverij
Ambo / Anthos