Het onteigende brein
0 Reviews | Review toevoegen

Zelfs bij dementie of Alzheimer verdwijnt je identiteit nooit helemaal. Verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat.

Standaard levertijd

3 werkdagen

€ 21,99
Prijs per stuk

 

Aantal: 
Bestellen
Op verlanglijst
 

| Meer

Waarom en voor wie

'Het onteigende brein' van Jules Montague is een aangrijpend, verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat, voor liefhebbers van Oliver Sacks en Irvin Yalom. Wat gebeurt er met de menselijke geest als herinneringen verloren gaan en mensen de greep op de werkelijkheid verliezen door dementie, parkinson, alzheimer, verslaving of ernstige slapeloosheid? Zijn we dan onszelf nog wel of worden we iemand anders?

  bestellen  

Aan de hand van voorbeelden uit haar eigen praktijk gaat de Britse neuroloog Jules Montague in 'Het onteigende brein' op zoek naar antwoorden op wezenlijke vragen over ons geheugen, onze persoonlijkheid en onze identiteit. Het werk van Jules Montague is verwant aan dat van grootheden als Oliver Sacks en Irvin Yalom, maar in haar meeslepende literaire stijl en oneindige compassie is ze volkomen uniek. Al lijken haar patiënten soms nog zo ver weg, Montague blijft zoeken naar herkenning. 'Het onteigende brein' is een boek dat je lang bijblijft en dat je keer op keer kunt herlezen.

Over Jules Montague

Jules Montague studeerde geneeskunde aan Trinity College in Dublin, en werkt als neuroloog afwisselend in Londen, Mozambique en India. Montague publiceert haar medisch-literaire werk in onder meer The Guardian en The Independent.

Sorteren op:

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

ISBN
9789026344862
Auteur
Jules Montague
Kaft
Paperback
Uitgeverij
Ambo / Anthos
Laatst bekeken producten